دانلود نرم افزار CNCPS بهمراه آموزش تصویری

CNCPS مخفف Cornell Net Carbohydrate and Protein System نرم افزار تخصصی در زمینه جیره نویسی ترکیبات غذایی برای گاو های شیری می باشد. در حقیقت این نرم افزار به منظور پیش بینی نیازها، عملکرد حیوانات و دفع مواد مغذی گاوهای شیری توسعه گردیده است. جیره نویسی تحت شرایط بسیار متفاوت در سراسر جهان همواره همراه با مشکلاتی بوده است. شما به کمک این محصول می توانید نسبت به تهیه نیاز های خود در زمینه ترکیب خوراک ، هضم و متابولیسم مواد مغذی اقدام نمایید. بهبود بهره وری، کاهش مصرف منابع و محافظت از محیط زیست از جمله مزایای استفاده از این برنامه می باشد.

نرم افزار CNCPS به شما همچنین کمک می کند تا در پیش بینی های خود دقت عمل بالایی را داشته باشید. آزادی عمل قابل توجه در انتخاب خوراک های جیره از جمله ویژگی های این نرم افزار به شمار می رود. از طرفی مادامی که شما از این محصول استفاده می کنید، بسیاری از فاکتور های محیطی نظیر درجه حرارت اطراف و محیط، عمق کود زیر گاو ها، میزان بارندگی، میزان آب مصرف شده توسط دام ها و غیره را در نظر خواهید گرفت. تمامی این موارد باعث می شود تا شما بتوانید بهترین نتیجه را در برابر استفاده از این نرم افزار بدست بیاورید.

شما همچنین می توانید به کمک Cornell Net Carbohydrate and Protein System انواع مریضی ها و میکروب های احتمالی را پیش بینی نمایید. نرم افزار پیش روی شما در طول سالیان و با بروزرسانی های مختلف به یک برنامه قابل اعتماد در میان کاربران تبدیل گردیده است.

امکانات و ویژگی های نرم افزار CNCPS :

  1. رابط کاربری ساده و بسیار کارآمد
  2. پیش بینی های دقیق از هضم و دفع روده دام
  3. پیش بینی متابولیسم انرژی جذب شده ، پروتئین و اسیدهای آمینه
  4. پیش بینی دفع مواد مغذی و نیازهای خوراکی گاو ها
  5. پیش بینی انرژی ، پروتئین قابل سوخت و ساز ، اسید آمینه و مواد معدنی
  6. و….

این فایل حاوی نرم افزارCNCPS بهمراه کلیپهای آموزشی جمعا بمدت حدود پنجاه دقیقه که طی آن رو کار با نرم افزار را بطور کامل و اصولی آموزش میبینید

حجم فایل فشرده ۹۰ مگابایت

قیمت۱۵۰۰۰ تومان