دانلود مجموعه آموزش جامع وکاربردی پرورش شترمرغ

به نام خدا

مجموعه آموزش جامع وکاربردی پرورش شترمرغ

از روزگار قدیم گوشت ، پوست ، پر و تخم های این حیوان به منظور تآمین غذا ، لباس ، ابزار و حتی لوازم تزیینی و زیور آلات مورد توجه انسان قرار داشته است.منشآ پیدایش شترمرغ در آفریقاست و این پرنده در اواخر دهه ۱۸۰۰ و اخیرآ در دهه ۱۹۰۰ به اروپا ، خاورمیانه ، آسیا ، استرالیا و آمریکا برده شده است . در اصل محصول قابل توجه شترمرغ پر آن بوده ، اما امروزه چرم با ارزش ترین محصول آن می باشد. (قیمت چرم شتر مرغ در ایران بیش از ۱۰ برابر چرم های معمولی است! )
عاملان صنعت شترمرغ در تمام این کشور ها از زیر گونه های شترمرغ بومی به عنوان گله پایه برای تولید مثل استفاده می کنند. شترمرغ ها در کلیه اقلیم ها قابل زیست و نگهداری اند، از اقلیم های بسیار سرد مانند آلاسکا تا گرم و خشک مانند صحرای افریقا. اما هرچه به سمت اقلیم گرم و خشک پیش برویم کیفیت و کمیت محصولات تولیدی بهتر خواهد شد. تنها اقلیمی که برای پرورش شترمرغ توصیه نمی شود ( علی رغم آنکه در این اقلیم نیز تولید خود را ادامه می دهد) اقلیم گرم و مرطوب ( مناطق شرجی ) است زیرا تأثیر منفی بر تولید آن می گذارد.

در این مجموعه سعی شده اهداف پرورش شتر مرغ به صورت جامع و کامل برای شما عزیزان تشریح گردد. به شرایط مناسب جهت پرورش شتر مرغ و نکات آموزشی مورد نیاز دوستان پرداخته شده است. از آنجا که این حرفه بسیار پر سود بوده و خیلی از دوستان با داشتن شرایط و مکان مناسب به این حرفه در آمدزا مشغول گشته اما بدون داشتن اطلاعات جامع و کافی با مشکلات عدیده ای روبرو گشته اند. لذا شما دوست عزیزی که قصد دارید در این حرفه مشغول به کار شوید لازم است اطلاعات خود را در زمینه تولید و پرورش صنعت شتر مرغ بالا برده تا بتوانید بدون مواجهه با مشکلات احتمالی گام درستی در این زمینه بردارید. این مجموعه حاوی ده ها نکته آموزشی مفید و سودمند دیگر جهت شما عزیزان می باشد.

آیا می دانید اجزای مختلف بدن شترمرغ قابل فروش است؟

بخشی از محتویات این بسته اموزشی :

– تاریخچه پرورش

– مزایای پرورش

– اصول پرورش

– آشنایی با مزرعه

– تغذیه

– ساخت پناهگاه وگردشگاه

– تشخیص نر و ماده

– شناخت رفتار

– نکاتی درباره جوجه کشی مصنوعی

– نگاهی به مراحل کشتار شترمرغ و کشتارگاه

– سورتینگ و بسته بندی گوشت

– بازاریابی پـــر

– روغن شترمرغ

– پوکه تخم شترمرغ

– مقالات و کتاب الکترونیکی و …

** به همراه طرح توجیحی اقتصادی با ریز نکات مربوط به هزینها :

– میزان سرمایه لازم
– تجهیزات مورد نیاز
– میزان فضای لازم
– هزینه های محوطه
– پرسنل
– بسته بندی و حمل و نقل
– میزان سود
و …

بخشی ازفیلمهاراازاینجا مشاهده نمایید

محتویات مجموعه:
شش فیلم آموزشی بازبان فارسی به مدت صد و ده دقیقه
دوفیلم آموزشی به زبان انگلیسی به مدت سی وشش دقیقه
پنج فیلم کوتاه
یک نرم افزار آموزشی به زبان فارسی
درقالب دوازده لینک باحجم کلی حدود۴۴۰مگابایت

قیمت ۸۵۰۰تومان